Bezpieczne Ferie

Drodzy Uczniowie,

przed nami ferie zimowe – czas odpoczynku po mijającym półroczu nauki w szkole.

Niech ten wolny czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy miłych wrażeń i ciekawych przeżyć. Wypoczywając, cieszcie się z poznawania nowych miejsc i ludzi, realizujcie swoje plany i rozwijajcie zainteresowania.

Pamiętajcie, że udane ferie to przede wszystkim bezpiecznie spędzony wolny czas, dlatego przypominamy, by przestrzegać zasad bezpieczeństwa, zarówno w domu, jak i podczas zorganizowanego wypoczynku.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zdrowie przypominamy o konieczności stosowania znanych już wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, które mają na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem.

Drodzy Uczniowie, życzymy zdrowych i bezpiecznych ferii, zimowej aury, a także regeneracji sił i odpoczynku. Wróćcie do swoich szkolnych obowiązków zdrowi, pełni nowej energii, uśmiechnięci i wypoczęci.

Dyrekcja i Pracownicy Zespołu Szkolno – Przeszkolnego w Tucznej.