Rodzinny Piknik Piłkarski kończący sezon Lobos Football Academy

W niedzielę, 25 czerwca, na boisku naszej szkoły odbył się Rodzinny Piknik Piłkarski kończący sezon Lobos Football Academy. Imprezę otworzyli: Karolina Sarniak – Prezes i założycielka LFA, Zygmunt Litwiniuk – Wójt Gminy Tuczna oraz Urszula Rzątkowska– Dyrektor Zespołu Szkolno-Przeszklonego w Tucznej. Następnie odbyła się prezentacja zawodników. Kolejno wchodzili piłkarze z Tucznej, Leśnej Podlaskiej, Wisznic, Kodnia i Białej Podlaskiej. Zawodnicy z naszej szkoły pokazali fragment treningu, który odbył się z wykorzystaniem nowo zakupionych czterech mini bramek piłkarskich ufundowanych przez Gminę Tuczna i Andrzeja Ponamarczuka – właściciela strzelnicy w Wiskach. Później tanecznym krokiem na boisko wkroczyły nasze cheerleaderki, które prowadzi Magdalena Fedorowicz. Dziewczęta wykonały układ do piosenki z MŚ w Piłce Nożnej w Brazylii.

W dalszej kolejności odbyły się rozgrywki młodych zawodników i rodziców LFA.

O piknikowy charakter imprezy zadbali rodzice zawodników z Tucznej. Przygotowali strefę gastronomiczną, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Dodatkowe atrakcje wodne zapewnili strażacy z OSP w Tucznej. Piknik odwiedziła również grupa motocyklistów. Nie brakowało chętnych na przejażdżkę motorem.

Impreza zakończyła się sukcesem organizacyjnym dzięki wsparciu lokalnych sponsorów: Gmina Tuczna, Lewiatan – Mariusz Joński, Delikatesy Centrum w Tucznej, Spółdzielnia Socjalna Wspólna Chata w Tucznej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu. Wydarzenie było objęte patronatem Wójta Gminy Tuczna Zygmunta Litwiniuka.