Bal karnawałowy klas I-III

15.02.2023 r.

Bal karnawałowy to jedna najwspanialszych i długo oczekiwanych zabaw dla dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole. Dzieci bawiły się w przygotowanych przez rodziców pięknych kolorowych strojach. Można było zobaczyć bawiące się: wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, piłkarzy i wiele innych postaci. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Rodzice zadbali również o drobne przekąski. Przygotowali w salach poczęstunek dla dzieci.

Bal karnawałowy był też okazją do zaprezentowania swoich uzdolnień i zainteresowań w ramach Karnawałowego konkursu MAM TALENT. Maja Lipka z kl. I i Natalia Buczyńska z kl. III zaprezentowały się w tańcu. Natomiast Szymon Waszczuk, Dariusz Woźniak i Weronika Kuźmicz z kl. I recytowali wiersze.