X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

X edycja akcji ŚDTM odbyła się 2-go października 2020 r. Celem akcji było zmotywowanie uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja była okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Uczniowie przygotowali plakaty zachęcające do utrwalenia tabliczki mnożenia. 2 – go października odbyło się sprawdzanie „tabliczkowej wiedzy” podczas krótkich testów.

Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia wraz z certyfikatem otrzymali w:

Kl. VIII – Kobyliński Jan, Lipka Kacper, Łapińska Klara, Moszkowski Damian, Nieścioruk Kacper, Szepeluk Rafał, Wnukowicz Michał

Kl. VII a – Kuźmicz Emilia, Moszkowska Kamila

Kl. VII b – Kukawska Anna, Rudzki Rafał, Skwierczyński Michał

Kl. VI a – Jarocki Adrian

Kl. VI b- Jastrzębska Lena, Kłoczko Weronika

Kl. V – Cezary Borodziuk, Kacper Nieścioruk

Kl. IV a – Gromisz Wojciech, Łukasiak Zuzanna, Moczulski Kacper, Moszkowska Agnieszka, Melanowicz Jakub, Niewęgłowska Julia, Moszkowska Kamila, Ostapowicz Maja,

Kl. IV b – Jarosiewicz Piotr, Lipka Zuzanna

Kl.III -Kacper Domański, Wiktoria Rudzka, Patryk Łapiński, Aleksandra Wołosiuk, Jakub Zawistowski.

Koordynatorami akcji byli nauczyciele matematyki: Anna Krasocha, Olga Gryzło i Edyta Świstun Karwacka.