Dzień Kobiet

Dnia 09.03.2020 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Na apelu wystąpili uczniowie klasy Ia, IIIa, IIIb, przygotowani pod kierunkiem p. D. Tereda, M. Fedorowicz, A. Kukawskiej i Z. Lipka.

Zacnych gości przywitał uczeń klasy IIIa, podkreślając rangę tego święta. Następnie uczniowie zaprezentowali piosenkę poświęconą kobietom, inscenizację piosenki “Marzec” oraz montaż słowny, w którym podkreślana była rola kobiet w naszym życiu. Na zakończenie wszyscy zebrani zaśpiewali radosne “Sto lat!” drogim kobietom.

Uroczystość uświetniła piękna kwiatowa dekoracja. Na ustach obecnych pań i dziewczynek widoczny był uśmiech i zadowolenie z tego, że uczniowie je doceniają. Pani dyrektor podziękowała serdecznie za miły akcent uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali swoich wychowanków do występu.